יוזמים העצמה קהילתית

אנו יודעים כי קהילות חזקות ומעצימות עושות עסקים טובים. לכן אנו לוקחים על עצמנו תפקיד ותרומה משמעותיים בקהילות בהן אנו פעילים.
קידום פרויקטים בתחום המגורים ולרבות בהתחדשות עירונית, מהווים הזדמנות לשנות ולפתח לא רק את הסביבה העירונית אלא גם לשנות את המציאות היומיומית של התושבים ולאפשר את מיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחד מחברי הקהילה.

בונים קהילות

פרויקט מגורים אינו מתחיל ונגמר בדירה או בבניין. הוא מכלול שלם הכולל את סביבתו, התשתיות החברתיות והקהילתיות סביבו וכמובן – את התרומה שלו לחיים ולצמיחה האישיים.
אאורה מתייחסת לכל אלה עוד בשלבי הייזום והתכנון ומקדישה משאבים ותשומת לב למעטפת הסביבתית, החברתית והקהילתית של כל אחד מהפרויקטים.

לא עוזבים את העיר

העצמת בני ובנות מקום

אאורה העניקה הטבות משמעותיות לכ- 200 דירות עבור בני ובנות מקום בפרויקטים שלה בערים יהוד-מונסון, קרית אונו, חדרה ורמת השרון במטרה לאפשר למשפחות צעירות להמשיך ולהתגורר בעיר הולדתם. מדובר בפרויקטים איכותיים, בהן מגוון דירות חדשות, מתוכננות, מצוידות ובמחירים אטרקטיביים.
בכל אחד מהפרויקטים הוקצו עשרות דירות שהוצעו באופן בלעדי לבני ובנות המקום, להן הוענקה הנחה של כ- 10% מהערכת השמאי לפרויקט.

מחדשים תשתיות עירוניות

התחדשות עירונית היא הזדמנות פז לחדש את התשתיות הקהילתיות, הכוללות מבני ציבור, מרכזי מסחר קהילתיים, בתי ספר וגנים וכמובן – גינות ציבוריות ופארקים עירוניים.
במסגרת פרויקט אונו וואלי חברת אאורה מתעתדת לבצע פרויקטים סביבתיים משמעותיים, בניהם:

  • בניית מעונות יום וגני ילדים בשכונה.
  • שיפוץ בתי הספר
  • שדרוג המתחמים המסחריים השכונתיים ובניית מרכז מסחר
  • הקמת פארק בלב הפרויקט ובו גינות משחקים, מתקני ספורט עממי ופינות ישיבה

מקשיבים לרחשי הלב

עמותת רחשי לב מפעילה מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן ומהווה גוף מוביל בסיוע ותמיכה בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. מייסד העמותה והעומד בראשה הוא הרב ראובן גשייד, ולצדו חברי הנשיאות מבכירי הרופאים בארץ, אישי ציבור, אנשי מערכת המשפט ואנשי עסקים מהמובילים במשק הישראלי. אאורה משתפת פעולה עם העמותה מזה שנים ולוקחת חלק פעיל במגוון פעילויות בניהן:

המלאכיות של אאורה

ה”שינשינים” – צעירים וצעירות שבחרו להקדיש שנה לשירות למען הקהילה בין סיום התיכון ובין הגיוס, ופעילים בעמותה, נהנים מסיוע של אאורה במגוון תחומים – מהחולצה ועד לטיפול בצרכיהם היום יומיים.

תרומת ציוד רפואי

חברת אאורה מסייעת לעמותה בהצטיידות הנדרשת לטיפול בחולים ולשיפור איכות חייהם

עובדי אאורה מתנדבים

באופן שוטף בפעילויות העמותה ולא רק… הם מעודדים את לקוחות החברה ואת הדיירים בפרויקטים בהתחדשות עירונית לתת יד, ולב.

באנו לעשות שמח!

אאורה עורכת מסיבות בפורים ובחנוכה, במסגרתן מוזמנים כוכבי ילדים ונוער, הקמת דוכנים למשחק וכיבוד ובכלל… לוקחים הפוגה של שמחה.

הכל מתחיל בחינוך

מרכז אאורה למצוינות

חינוך הוא המפתח להעצמה אישית, למיצוי הפוטנציאל ולמוביליות חברתית. לכן אאורה הקימה ומתפעלת את מרכזי אאורה למצוינות – מסגרת חינוכית לא פורמלית, בשיתוף עמותת ירוחם ועיריית יהוד-מונסון. במרכזי אאורה למצוינות נחשפים תלמידי בית הספר היסודי לתכניות העשרה במדעים, אמנויות ושפות. התכנית מעניקה עדיפות לילדים שאינם משתתפים בחוגים בשל נסיבות כלכליות. מרכז אאורה למצוינות מפעיל גם תכניות ספורט, בניהן קבוצות כדורגל וכדורסל, ומצייד את הספריות ובתי הספר בספרים ובמשחקי חשיבה.

גן החיות הראשון בחלל החיצון

תלמידי קורס החלל במרכז אאורה למצוינות, הפועל בבית הספר במעלה ביהוד, עלו לשלב רבע הגמר בתחרות חקר החלל ע”ש אילן רמון ז”ל, שנערכה בשנת 2018. התלמידים בנו מערכי שיעורים בתחום האסטרונומיה והעבירו אותם בגני ילדים ובבית הקשיש העיר ואפילו תכננו את גן החיות ובית הכנסת הראשונים שיוקמו בחלל.

משקיעים באלופים

אאורה תומכת בספורטאים צעירים במגוון מסגרות, בניהן:

  • קבוצת הנוער בכדור יד של רמת השרון
  • קבוצת הכדורגל הצעירה של יהוד-מונסון.
  • תמיכה בספורטאים תחרותיים בתחומי ההתעמלות והאתלטיקה