אאורה – מחדשים את ישראל

אאורה מחדשת את ישראל כבר למעלה מעשור עם יותר מ-60 פרויקטים ברחבי הארץ. כמי שנבחרה לחברת ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי) הגדולה בישראל 5 שנים ברציפות, אנחנו רואים בפיתוח תחום המגורים כעשייה ציונית אמיתית, שליחות של ממש. לכן, אנחנו מקפידים על שילוב טכנולוגיות בניה, תכנון ועיצוב עדכניים ומעל לכל – על יצירת שכונות מגורים עם נשמה.

אנו מכירים בעובדה כי רכישת דירה מהווה את אחת העסקאות הגדולות והחשובות של לקוחותינו, בין אם מדובר ברוכשים למגורים ובין אם להשקעה. לכן, אנו שואפים להעניק להם הזדמנות לביצוע עסקה משתלמת, תוך הקפדה על מהלך רכישה אמין ומקצועי.

גודל וחשיבות המשימה שלקחנו על עצמנו, מכתיבה לנו עקרונות לפיהם אנו מנהלים את הפעילות כולה ואת מערכות היחסים הנרקמות בין עובדי החברה, ספקיה ולקוחותיה.

התקשורת שלנו עם כלל הלקוחות, השותפים ובעלי העניין של החברה מבוססת על זמינות, דיווח עדכני ומהימן, ושקיפות.
אנו חותרים לשילוב חדשנות, יוזמה ויצירתיות בכל תחומי הפעילות של החברה ובמיוחד בתכנון, בביצוע ובשיווק הפרויקטים שלנו.

אנו מחויבים ליצירת מעגלי צמיחה והשראה בקרב הקהילות בהן אנו פעילים ולכן אנו משקיעים משאבים ניכרים בייזום פעילות למען הקהילה בתחומי ליבה כמו חינוך, ספורט, בריאות ורווחה.
כחלק מהשאיפה שלנו למובילות בתחום המגורים בישראל, אנו פועלים ליצירת זירה אקדמית ופעילה ותוססת, בשיתוף המרכז הבינתחומי בהרצליה, התורמת רבות לפיתוח הון אנושי איכותי בענף.

העיר מתעוררת מחדש

אודות אאורה ישראל

חברת אאורה ישראל נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום המגורים בישראל. החברה עוסקת בייזום ובניית פרויקטים למגורים ברחבי ישראל ונחשבת למובילה בתחום ההתחדשות העירונית. אאורה מתמקדת בתחום המגורים בלבד, הן בשל הפוטנציאל העסקי שהוא משקף לאורך זמן והן בזכות חשיבותו האדירה על מרקם החיים במדינת ישראל. עו”ד יעקב אטרקצ’י – מייסד החברה, מכהן כמנכ”ל החברה, המעסיקה עשרות עובדים במטה החברה בתל אביב ובפרויקטים השונים שלה ברחבי הארץ.

מובילות כאסטרטגיה עסקית

החברה נחשבת לחברה הגדולה והמובילה בתחום ההתחדשות העירונית, עם צבר של 42 פרויקטים ובהם כ- 14 אלף יחידות דיור. אאורה דורגה במקום הראשון בדירוגים המקצועיים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, ובניהם המדדים להתחדשות עירונית של מדל”ן, גלובס ודן אנד ברדסטריט.

מובילות החברה מתבססת על אסטרטגיה עסקית, הנשענת על העקרונות הבאים:

  • מיקוד הפעילות בתחום המגורים בלבד ויצירת התמחות מובהקת בו.
  • איתור וקידום פרויקטים באזורי הביקוש ובמרכז הארץ, בשל הביקוש המאמיר והפוטנציאל להשאת ערך בטווח הקצר והארוך.
  • רכישת קרקעות פרטיות עם תב”ע מאושרת ובתוקף, בהן ניתן לבצע פרויקטים במהירות וביעילות מרביים.
  • ייזום וקידום פרויקטים רחבי היקף בהתחדשות עירונית, כאלו בהם ניתן לייצר התחדשות של כלל המרחב העירוני.
  • ניהול כל פעילויות הליבה בחברה – משלב הייזום, דרך השיווק והמכירות ועד לבדק.
  • פיתוח המחקר האקדמי בתחום ויצירת בסיס לפיתוח ההון האנושי בתחום המגורים בישראל.

יציבות ושקיפות פיננסית

שנים של פעילות אינטנסיבית בתחום המגורים, ובניית סיפורי הצלחה בתחום, הובילה ליצירת שיח המבוסס על אמון, יחסים הדוקים ודלתות פתוחות בקרב הבנקים, גופי המימון והמשקיעים המוסדיים בישראל. אאורה ישראל נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב לפי שווי העולה על 500 מיליון שקלים ונכללת במסגרת מדד ת”א SME60, נכון לחודש אוגוסט 2019. בעל השליטה בחברה הוא עו”ד יעקב אטרקצ’י ובין בעלי המניות שלה ניתן למנות את: בנק לאומי, מנורה מבטחים, הפניקס חברה לביטוח וילין לפידות.

יוזמים באקדמיה ובקהילה

אאורה ישראל מקדישה משאבים ניכרים לפיתוח הקהילות בהן היא פועלת. החברה יוזמת, מובילה ומנהלת פרויקטים קהילתיים בתחומי הבריאות, החינוך והספורט. זאת מתוך ההבנה כי צמיחה ופיתוח קהילתיים תורמים ליצירת חוסן אישי, חברתי ולאומי לאורך זמן.

הנהלה ובעלי תפקידים

עו”ד יעקב אטרקצ’י

מייסד ומנכ”ל

עו”ד יעקב אטרקצ’י הוא בעל תואר ראשון במשפטים, בכלכלה ובמדעי המדינה ותואר שני במנהל ציבורי ושלטון מקומי.

Expand Text

ערן מגור

סמנכ”ל כספים

ערן מגור הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למנהל ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול פיננסי מאוניברסיטת ת”א.

Expand Text

אור הרפז

סמנכ”ל פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

אור הרפז הוא בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ומזרח אסיה מאוניברסיטת תל אביב ובוגר לימודי שמאות מקרקעין בטכניון.

Expand Text

ענת לרנר

סמנכ”לית תכנון ורישוי

אדר’ ענת לרנר עוסקת בתחום מאז שנת 1996. לרנר כיהנה בשורה של תפקידים מובילים לאורך השנים, והפכה לאחת הנשים הבולטות בתחומה.

Expand Text