אאורה – מחדשים את ישראל

אאורה מחדשת את ישראל כבר למעלה מעשור עם יותר מ-60 פרויקטים ברחבי הארץ. כמי שנבחרה לחברת ההתחדשות העירונית (פינוי בינוי) הגדולה בישראל 5 שנים ברציפות, אנחנו רואים בפיתוח תחום המגורים כעשייה ציונית אמיתית, שליחות של ממש. לכן, אנחנו מקפידים על שילוב טכנולוגיות בניה, תכנון ועיצוב עדכניים ומעל לכל – על יצירת שכונות מגורים עם נשמה.

אנו מכירים בעובדה כי רכישת דירה מהווה את אחת העסקאות הגדולות והחשובות של לקוחותינו, בין אם מדובר ברוכשים למגורים ובין אם להשקעה. לכן, אנו שואפים להעניק להם הזדמנות לביצוע עסקה משתלמת, תוך הקפדה על מהלך רכישה אמין ומקצועי.

גודל וחשיבות המשימה שלקחנו על עצמנו, מכתיבה לנו עקרונות לפיהם אנו מנהלים את הפעילות כולה ואת מערכות היחסים הנרקמות בין עובדי החברה, ספקיה ולקוחותיה.

 

התקשורת שלנו עם כלל הלקוחות, השותפים ובעלי העניין של החברה מבוססת על זמינות, דיווח עדכני ומהימן, ושקיפות.
אנו חותרים לשילוב חדשנות, יוזמה ויצירתיות בכל תחומי הפעילות של החברה ובמיוחד בתכנון, בביצוע ובשיווק הפרויקטים שלנו.

אנו מחויבים ליצירת מעגלי צמיחה והשראה בקרב הקהילות בהן אנו פעילים ולכן אנו משקיעים משאבים ניכרים בייזום פעילות למען הקהילה בתחומי ליבה כמו חינוך, ספורט, בריאות ורווחה.
כחלק מהשאיפה שלנו למובילות בתחום המגורים בישראל, אנו פועלים ליצירת זירה אקדמית ופעילה ותוססת, בשיתוף המרכז הבינתחומי בהרצליה, התורמת רבות לפיתוח הון אנושי איכותי בענף.

 

אודות אאורה ישראל

חברת אאורה ישראל נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום המגורים בישראל. החברה עוסקת בייזום ובניית פרויקטים למגורים ברחבי ישראל ונחשבת למובילה בתחום ההתחדשות העירונית. אאורה מתמקדת בתחום המגורים בלבד, הן בשל הפוטנציאל העסקי שהוא משקף לאורך זמן והן בזכות חשיבותו האדירה על מרקם החיים במדינת ישראל. עו”ד יעקב אטרקצ’י – מייסד החברה, מכהן כמנכ”ל החברה, המעסיקה עשרות עובדים במטה החברה בתל אביב ובפרויקטים השונים שלה ברחבי הארץ.

מובילות כאסטרטגיה עסקית

החברה נחשבת לחברה הגדולה והמובילה בתחום ההתחדשות העירונית, עם צבר של 42 פרויקטים ובהם כ- 14 אלף יחידות דיור. אאורה דורגה במקום הראשון בדירוגים המקצועיים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, ובניהם המדדים להתחדשות עירונית של מדל”ן, גלובס ודן אנד ברדסטריט.

מובילות החברה מתבססת על אסטרטגיה עסקית, הנשענת על העקרונות הבאים:
  • מיקוד הפעילות בתחום המגורים בלבד ויצירת התמחות מובהקת בו.
  • איתור וקידום פרויקטים באזורי הביקוש ובמרכז הארץ, בשל הביקוש המאמיר והפוטנציאל להשאת ערך בטווח הקצר והארוך.
  • רכישת קרקעות פרטיות עם תב”ע מאושרת ובתוקף, בהן ניתן לבצע פרויקטים במהירות וביעילות מרביים.
  • ייזום וקידום פרויקטים רחבי היקף בהתחדשות עירונית, כאלו בהם ניתן לייצר התחדשות של כלל המרחב העירוני.
  • ניהול כל פעילויות הליבה בחברה – משלב הייזום, דרך השיווק והמכירות ועד לבדק.
  • פיתוח המחקר האקדמי בתחום ויצירת בסיס לפיתוח ההון האנושי בתחום המגורים בישראל.

יציבות ושקיפות פיננסית

שנים של פעילות אינטנסיבית בתחום המגורים, ובניית סיפורי הצלחה בתחום, הובילה ליצירת שיח המבוסס על אמון, יחסים הדוקים ודלתות פתוחות בקרב הבנקים, גופי המימון והמשקיעים המוסדיים בישראל. אאורה ישראל נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב לפי שווי העולה על 500 מיליון שקלים ונכללת במסגרת מדד ת”א SME60, נכון לחודש אוגוסט 2019. בעל השליטה בחברה הוא עו”ד יעקב אטרקצ’י ובין בעלי המניות שלה ניתן למנות את: בנק לאומי, מנורה מבטחים, הפניקס חברה לביטוח וילין לפידות.

יוזמים באקדמיה ובקהילה

אאורה ישראל מקדישה משאבים ניכרים לפיתוח הקהילות בהן היא פועלת. החברה יוזמת, מובילה ומנהלת פרויקטים קהילתיים בתחומי הבריאות, החינוך והספורט. זאת מתוך ההבנה כי צמיחה ופיתוח קהילתיים תורמים ליצירת חוסן אישי, חברתי ולאומי לאורך זמן.

הנהלה ובעלי תפקידים

עו”ד יעקב אטרקצ’י

בעלים ומנכ”ל

עו”ד יעקב אטרקצ’י הוא בעל תואר ראשון במשפטים, בכלכלה ובמדעי המדינה ותואר שני במנהל ציבורי ושלטון מקומי…

לפני הקמת אאורה ישראל כיהן אטרקצ’י במספר תפקידי מפתח בשירות הציבורי, לרבות ניהול חברה ממשלתית מובילה בתחום הבניה והפיתוח.
יעקב נולד בשכונת שלם בתל אביב, הוא נשוי לסיגל – עורכת דין במקצועה, ואב לשלושה.

”אאורה כאן בשביל להישאר ולהוביל את תחום המגורים בישראל. אני וכל אנשי ונשות אאורה מחויבים להמשיך ולהצעיד את החברה בראש התחום ולהמשיך לייצר ערך מוסף משמעותי לדיירים, לשכונות ולערים בהם הם מתגוררים. בעיני זוהי ציונות עדכנית, בואכה העשור השלישי של המאה ה- 21”.

הוד בצר

משנה למנכ”ל

אל”ם (במיל’) הוד בצר, בוגר תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מאוניברסיטת בר אילן, תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון במרכז האקדמי פרס. הוד בוגר קורס דירקטורים מאוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי).

לפני הצטרפותו לחברה ב-2021, כיהן הוד כמנכ”ל משרד ראש הממשלה החליפי, ניהל חברת נדל”ן מניב ושירת בצה”ל כ-28 שנים.

הוד נשוי לעו”ד עידית בצר, אב לשישה וסבא לנכדה ומתגורר באלקנה.

“בחרתי להצטרף לחברת ההתחדשות העירונית מספר 1 בישראל, שמשלבת איתנות ועוצמה בתחומה במקביל לצמיחה מהירה, בשוק תחרותי סוער, תחת הובלה נחושה.

אני מאמין שבעבודה מתואמת, שקיפות ואמינות, ודאגה ללקוחות נמשיך ליישם את הציונות של המאה ה-21.”

ערן מגור

סמנכ”ל כספים

ערן מגור הוא בוגר תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למנהל ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול פיננסי מאוניברסיטת ת”א.

לפני הצטרפותו לחברה ב- 2020, כיהן כ-9 שנים כסמנכ”ל כספים באלייד נדל”ן. ערן נשוי ואב לשלושה.

”העוצמה הפיננסית של אאורה ישראל והאמון לה היא זוכה בקרב הבנקים והגופים הפיננסיים, הם תוצאה של היכולות המקצועיות של החברה, המובילות שלה בתחום המגורים וההתנהלות השוטפת שלה”.

אלונה אריאלי להב

סמנכ”לית שיווק ומכירות

מנהלת בכירה ומנוסה בתחומי התקשורת, השיווק והרגולציה, בעלת ניסיון רב בניהול אסטרטגיה תקשורתית, שיווקית, דיגיטל וקשרי ממשל בחברות גדולות.

כיהנה בעבר כסמנכ”לית בכירה קשרי חוץ, שיווק ותקשורת של פסגות; סמנכ”לית תקשורת, דיגיטל וקשרי ממשל בקבוצת תנובה, דירקטורית במספר חברות מזון וחברת הנהלת איגוד המזון בהתאחדות התעשיינים; יו”ר רדיו קול רגע; ועוד.

נשואה ואם ל- 3 ילדים. בעלת תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני בהצטיינות EXMPP מדיניות ציבורית למנהלים, אוניברסיטת תל אביב.

“אני מאמינה שהתפקיד שלנו בהתחדשות עירונית הוא להגשים את החלומות של הדיירים והרוכשים.

אנחנו באאורה עומלים כל בוקר מחדש במטרה לשפר את איכות החיים של הדיירים הוותיקים ונותנים להם ולרוכשי הדירות החדשים את הדירה הטובה ביותר שתהפוך להם לבית שהם רוצים.”

ענת לרנר

סמנכ”לית תכנון ורישוי

אדר’ ענת לרנר עוסקת בתחום מאז שנת 1996. לרנר כיהנה בשורה של תפקידים מובילים לאורך השנים, והפכה לאחת הנשים הבולטות בתחומה.

בעבר , ניהלה לרנר את המינהלת להתחדשות עירונית ביהוד מונוסון, בין המינהלות הבולטות שפועלות בתחום. לרנר ידועה כמי שעומדת מאחורי קידום חזון להתחדשות מהירה ומיטבית, ועושה שימוש בכל הכלים שעומדים לרשותה.

”בהתחדשות עירונית – ידע הוא כוח. אאורה, כחברה מובילה בתחום הפינוי-בינוי, יודעת לשמור על מגע ישיר ואישי הן עם התושבים וגם מול הרשויות המקומיות .”

אור הרפז

סמנכ”ל פיתוח עסקי והתחדשות עירונית

אור הרפז הוא בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ומזרח אסיה מאוניברסיטת תל אביב ובוגר לימודי שמאות מקרקעין בטכניון.

אור הצטרף לחברה בשנת 2013 וכיהן בה במספר תפקידים. במקביל לעבודתו, הוא מרכז פעילויות חינוך בהתנדבות עבור נוער בסיכון. נשוי ואב לשניים.

”אאורה היא חברה חלוצה בתחומה שמייצרת את העסקאות המורכבות ביותר בשוק המגורים תוך שימוש במיטב הידע המקצועי והיצירתיות. זו משפחה בצמיחה, המשמרת את ההון האנושי, הלקוחות והשותפים”.

גיא חנינה

סמנכ”ל הנדסה

גיא חנינה, בעל תואר בהנדסה אזרחית מהטכניון. לגיא נסיון עשיר ורב שנים כסמנכ”ל הנדסה בחברות בניה ויזמות מובילות – פרטיות וציבוריות.

גיא נשוי ואב לשלושה ומתגורר בכפר יונה

“אני מאמין שבנייה היא תוצר של אינסוף פרטים, ובאמצעות יסודיות, חתירה לשלמות בביצוע ומצויינות – השמיים הם הגבול. בחרתי לשוב לאאורה שכחברה מובילה בתחומה, מיישמת עקרונות אלה, ומציבה כל פעם שיאים חדשים בפרוייקטים שלה, ובענף כולו.”